Design Manager Velké Meziříčí

 • Category: Engineering
 • Location: Velke Mezirici, CZ

Chcete být součástí týmu Cable Design v NKT, závod Velké Meziříčí a podílet se tak na rozvoji naší společnosti?                               

Jste manažer s technickým vzděláním, strategickým myšlením a domluvíte se anglicky? Pak neváhejte využít tuto příležitost pracovat ve vysoce stabilní společnosti zaměřené na zelenou energii pro náš svět.

Jsme kabelářská společnost s výrobními závody po celé Evropě, dodávající vysoce kvalitní produkty v oblasti kabelových řešení. Pro náš výrobní závod ve Velkém Meziříčí hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Design Manažer.

Podporujeme nové výzvy

Jako Design Manažer povedete lokální Cable Design tým a budete zodpovědný/zodpovědná za celkový vývoj a design kabelů středního a vysokého napětí pro tento závod. Součástí odpovědnosti a pracovní náplně Design Manažera bude, mimo jiné, také:

 • Odpovědnost za tvorbu BOM/ RMS/ specifikace výrobků
 • Převádět potřeby zákazníků do výrobních požadavků
 • Podporovat při významných tenderech společně s oddělením Technical Sales Eng.
 • Udržovat informace o výrobku
 • Certifikace

          a další

Do našeho týmu hledáme pracovníka, který bude mít zájem vést a inspirovat ostatní, tak aby byl dosažen ten nejlepší výsledek. Mezi naše požadavky na vhodného/ vhodnou kandidáta/ kandidátku patří:

 • VŠ vzdělání technického směru, Electrical Engineering velkou výhodou
 • Zásadní zkušenosti v oboru designu, technologie a vývoje
 • AJ na komunikativní úrovní (min. B1) nutná (kooperace se zahraničím na denní bázi)
 • Znalost SAP výhodou

Kontakt

NKT je zavázané rozvíjet různorodou organizaci a kulturu, kde mohou lidé rozlišného původu růst a jsou inspirováni k jejich nejlepší práci. Věříme, že rozličná organizace umožňuje dlouhodobý výkon a že inklusivní a přívětivá kultura vytváří lepší pracovní prostředí. Přihlašujte se s Vaším CV a průvodním dopisem přes níže uvedený odkaz nebo prostřednictvím našich kariérních stránek. Naše přijímací řízení může obsahovat testy. 

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na Miluši Vašíčkovou Faltusovou, Local HR Business Partner, email: miluse.vasickova@nkt.com. Prosím, berte na vědomí, že vzhledem k předpisům GDPR nemůžeme přijímat přihlášení přes email.

Těšíme se na vaše životopisy!

About NKT
At NKT, we are all Connectors. We connect to develop leading technologies that enable the world’s transition to renewable energy - and we stay connected to grow as people and professionals. As a company, NKT connects a greener world with high-quality power cable technology and takes centre stage as the world moves towards green energy. NKT designs, manufactures and installs low-, medium- and high-voltage power cable solutions enabling sustainable energy transmission. NKT is headquartered in Denmark and employs 5.000 people. NKT is listed on Nasdaq Copenhagen and realised a revenue of EUR 2.6 billion in 2023. We connect a greener world. www.nkt.com

What we offer:

Remote work possibilities

Flexible working hours

Strong safety culture

Exciting career development opportunities

Global company & Scandinavian culture

Hightech industry environment

Operational Production Technician

Jonas works at NKT as an operational production technician, where he works with the machines and makes sure that everything is in good condition, works on improvements and keeps the instructions up to date. He mentions that NKT is a great place to work because of the opportunity to develop as a person in the company.

Our culture

Life @ NKT

Our company culture is created by all of us - everyday.
Find out more
Images of Velke Mecirizi people

Sign up to our Talent Pool

No suitable job for you? Create a profile in our Talent Pool and stay informed about new job offerings.
Loading...